Rezervācijas Noteikumi

Lielbornes Muižas kontaktinformācija:

Adrese: “Lielbornes muiža”, Lielborne, Salienas pagasts, Daugavpils novads, LV – 5469
Reģistrācijas numurs: LV50002050031
Tālrunis: +371 62103030, +371 29284480
E-pasts: info@lielbornesmuiza.lv, nora@lielbornesmuiza.lv

Rezervācija
Rezervāciju var veikt aizpildot online pieteikuma formu, norādot visu formā prasīto informāciju vai arī nosūtot pieprasījumu uz e-pastu hotel@lielbornesmuiza.lv
Pieteikums rezervācijai tiek apstrādāts 24 stundu laikā, bet ja pieteikumu nosūtijāt brīvdienā vai svētku dienā, tās tiks apstrādāts ne vēlāk kā nākošajā darba dienā.

Pēc rezervācijas veikšanas, klientam tiks nosūtīts rēķins ar lūgumu veikt garantijas depozīta iemaksu 30% apmērā no rēķina kopējas summas. Garantijas depozīta apmaksas termiņš – 3 dienu laikā no rēķina izrakstīšanas datuma.

Veiktā rezervācija ir spēkā tikai pēc garantijas depozīta apmaksas, saskaņā ar rēķinā noteikto datumu. Saņemot depozītu, viesnīca garantē rezervētā numura pieejamību. Neapmaksāta depozīta gadījumā, viesnīca patur tiesības numuru pārdot citai personai.

Rēķinā tiek noradīta visa rezervācijas informācija un pasūtītie pakalpojumi, ieskaitot uzturēšanas datumus, numura tipus un skaitu, kā arī tiek noradīta informācija par papildus pakalpojumiem, piemēram, vakariņas, uzturēšanās ar mājdzivnieku utt.

Rēķina atlikušo summu par pakalpojumiem ir jāsamaksā 7 dienas pirms plānotās ierašanās. Iepriekš saskaņojot, atlikušo summu ir iespējams samaksāt uz vietas.

Svarīgi! Veicot depozīta vai pilnu apmaksu par jebkuru rezervētu pakalpojumu, Klients apstiprina, ka ir iepazīnies ar Lielbornes muižas noteikumiem un nosacījumiem, un piekrīt tiem.

Rezervācijas apmaksas veidi
Viesnīcas pakalpojumu apmaksai tiek pieņemtas kredītkartes: Visa, Mastercard, Maestro. Apmaksu var veikt uz rēķina pamata ar pārskaitījumu, kā arī iespējams veikt EveryPay online maksājumu, izmantojot linku, kuru viesnīca pēc klienta lūguma atsūtā kopā ar rēķinu.
Par papildus pakalpojumiem var norēķināties uz vietas ar karti vai skaidrā naudā.

Viesnīcas rezervācijas noteikumi
Veicot depozīta un pilno maksājumu par pakalpojumiem, klients piekrīt viesnīcas numura īres un viesnīcas iekšējiem kārtības noteikumiem. Rezervācijas brīdī lūdzam informēt par slimībām, alerģijām un citiem svarīgiem faktoriem, kas var ietekmēt Jūsu uzturēšanos viesnīcā.

Rezervācijas atcelšanas kartība

Rezervācijas atcelšanas kartība ir atkarīga no viesnīcas noteiktās sezonalitātes. Garantētu rezervāciju iespējams atcelt, sūtot rakstiski pieprasījumu rezervācijas anulācijai uz e-pastu info@lielbornesmuiza.lv .

Rezervāciju bez soda sankcijām ir iespējams atcelt:

* Laikā periodā no 16. augusta līdz 14. jūnijam – līdz 48 stundām, pirms plānotā iebraukšananas datuma.
Atceļot rezervāciju vēlāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas datuma, viesnīca neatgriež samaksāto summu. Rezervācijām, kas iekļauj dzīvošanu piektdienās un sestdienās, tiek piemēroti vasaras sezonas rezervācijas atcelšanas noteikumi.

Vasaras sezonā, t.i. no 15.jūnija līdz 15. augustam, kā arī uzturēšanās viesnīcā parējā gada laikā piektdienās un sestdienās var atcelt rezervāciju līdz pat 72 stundām pirms plānotā iebraukšanas datuma. Šajā gadījumā tiks ieturēts tikai rezervācijas drošības depozīts 30% apmērā. Par rezervācijas atcelšanu, kas ir veikta vēlāk kā 72 stundas pirms iebraukšanas datuma, tiek ieturēta pilna apmaksas summa.

Ierašanās un izbraukšana
Viesnīcas numurs viesiem ir pieejams sākot no plkst. 16:00 ierašanās dienā. Reģistrācijas laikā, viesim ir nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti.

Aizbraukšanas dienā numurs ir jāatbrīvo līdz plkst. 12:00.

Brokastis
Brokastis ir iekļautas numura cenā.
Brokastu laiks:
Darba dienās no plkst. 7:30 līdz plkst. 10:00
Brīvdienās un svētku dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 10:30.

Autostāvvieta
Viesnīcas viesiem ir pieejamas divas bezmaksas autostāvvietas muižas teritorijā. Lūdzam iepriekš paziņot, cik mašīnām būs nepieciešama autostavvieta. Viesnīca nenes atbildību par automašīnas drošību un tājā atstātām mantām.

Smēķēšanas noteikumi
Visā viesnīcas teritorijā un visos viesnīcas numuros smēķēšana ir aizliegta. Sods par smēķešanu neatļautās vietās – 100 EUR.

Internets
Viesu numuros, kā arī viesnīcas publiskajās zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Iekšējas kartības noteikumi

Mājdzīvnieki
Viesiem, pēc iepriekšēja pieprasījuma, var tikt atļauts uzturēties viesnīca ar mājdzīvniekiem. Lūdzam brīdināt viesnīcu par vēlmi uzturēties viesnīcā ar saviem mājdzīvniekiem. Viesis ir atbildīgs par sava mājdzīvnieka uzvedību un uzturēšanās kartību, un nes pilnu materiālo atbildību par piederošā dzīvnieka bojājumu nodarīšanu viesnīcas un muižas īpašumam.
Dzīvnieka uzturēšanās viesnīcā – 10 EUR par diennakti.

Papildus gulta:
Dažos viesnīcas numuros ir iespējams izvietot papildus gultu. Ja Jums ir nepieciešama papildus gulta, lūdzam par to informēt numura rezervēšanas brīdī.

Bērni
Bērniem līdz 2.g.v. uzturēšanās viesnīcas numurā kopā ar 2 pieaugušajiem uz esošām gultām ir bez maksas. Jā bērnam līdz 15.g.v. ir nepieciešama papildus gulta, par to tiks piemērota papildus samaksa, saskaņā ar viesnīcas cenrādi.

Kopējie noteikumi
1. Lūdzam saudzīgi izturēties pret viesnīcas īpašumu, tai skaitā muižas parku un visu muižas infrastruktūru, kā arī ievērot viesnīcas ugunsdrošības noteikumus. Viesis ir atbildīgs par tiešo un netiešo mantas/viesnīcas īpašuma bojāšanu, par ko tiks piemērots sods, atbilstoši materiālam zaudējumam.
2.  Izejot no viesnīcas, lūdzam nodot istabas atslēgas recepcijā.  Atslēgas nozaudēšanas vai bojāšanas gadījuma viesis sedz zaudējumu 15.00EUR apmērā.
3. Viesnīca neatbild par numuros atstātajām mantām un vērtslietām. Atstājot numuru, kā arī nakts laikā, lūdzam pārliecināties, ka jūsu numura durvis ir aizslēgtas.
4. Visas pretenzijas par viesnīcu un viesnīcas sniegtajiem pakalpojumiem lūdzam paziņot pirms izrakstīšanas. Pretējā gadījumā pretenzijas pēc izrakstīšanas no viesnīcas netiks pieņemtas.
5. Bērniem līdz 18 gadu vecumam ir jāatrodas vecāku vai pilnvarotas personas uzraudzībā, un visu atbildību par bērniem uzturēšanas laikā viesnīcā un muižas teritorijā uzņemas vecāki vai pilnvarotas personas.
6. Laika posmā no plkst. 23:00 līdz 7:00 viesnīcas numurā un viesnīcas koplietošanas telpās lūdzam ievērot klusumu, lai netraucēt parējo viesu mieram.
7. Lūdzam ievērot viesnīcas ugunsdrošības noteikumus.

Lielbornes muižas infrastruktrūras lietošana viesnīcas viesiem
1. Viesi var bez maksas izmantot muižas infrastruktūru tiem paredzētiem nolūkiem, tai skaitā parka pastaigas taku, piknika vietas, bērnu laukumu un arī trošu trasi.
2. Pēc iepriekšējā pieprasījuma viesi var pasūtīt muižas grila izlasi.
3. Pēc iepriekšējā pasūtījuma viesi var izīrēt laivas nobraucienu pa Daugavu, kā arī pasūtīt piknika grozu līdzņemšanai.

Klientu atbalsts dienesta tālrunis un e-pasta adrese, kā arī atsauksmju iesniegšanas iespējas

Par jebkādiem jautājumiem, saistītiem ar Lielbornes muižas pakalpojumiem, precizējumiem, atsauksmēm lūdzam sazināties ar mūsu atbalsta dienestu:
Tel: + 371  29284480, +371 62103030, e-pasts: info@lielbornesmuiza.lv