Kafija pret porcelānu

Atpakaļ

Jā, pie mums var iebraukt pat tikai uz tasīti gardas kafijas. Un mēs zinām, ka līdz citai kafijas pauzes vietai ir tāls ceļš, tādēļ aicinām piestāt Lielbornes muižā!

Jā, mēs apkalpojam auto un velobraucējus, jo esam jums pa ceļam, kā arī  Daugavas loku laivotājus un parka taku apmeklētājus. Labprāt palīdzēsim iepriecināt mīļoto, lai varat uz kempinga telti piegādāt kūpošu rīta kafiju un viena jauna brīnišķīga diena var sākties! Visi karstie dzērieni pieejami līdzņemšanai. Esi “zaļš” un baudi lētāk: saņem 25%  atlaidi,  pasūtot karsto dzērienu savā krūzē!

Uzdāvini Lielbornes muižai savā mājā neiederīgu, bet nesasistu Rīgas porcelāna izstrādājumu un saņem pēc savas izvēles karsto dzērienu bez maksas! Mēs dāvātos traukus, vāzes, statuetītes centīsimies saglabāt un atrādīt Lielbornes muižas viesiem tuvā un tālā nākotnē.

Rīgas Porcelāna ražotāji: PFF Rīgas porcelāna un fajansa fabrika, RPF Rīgas porcelnāna fabrika, RPR Rīgas porcelāna rūpnīca, Rīgas keramikas fabrika, Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrika, Jessen porcelāna fabrika.

 

Dzēriens Cena EUR
Melna kafija vai tēja 2
Kafija ar pienu 2.5
Kapučino 2.50
Akas ūdens Bezmaksas 🙂