Degustācijas

Atpakaļ

Aicinam izbaudīt mūsu dzērienus gan pie vakariņām, gan doties pie mums uz dzērienu degustācijām, tos nogaršojot kopā ar īpaši gatavotām un piemeklētām uzkodām. Gatavošanā izmantots labākais vietējo mājražotāju siers un medus, gardākās jūrkantes zivis no Zvejnieku sētas Dieniņas un pašmāju labumi. Degustācija ir lieliska iespēja iepazīties gan ar mums, muižas dzērieniem un īpašajiem našķiem no tuvām un tālām saimniecībām.

Lielbornes muižas alus**

Pirmkārt, piedāvājam nodegustēt trīs veidu Lielbornes muižas Amatalu (craft beer), sākot no Red Ale 4.8% un Pale Ale 5.2% līdz pat ziemīgajam Brown ale 7.5 %. 3

○ Alu degustācija ar īpašajiem našķiem: 13 EUR persona, minimums 2 personas;

Lielbornes muižas Brendijs**

Lielbornes muižas brendijs- ābolu destilāts (40%) ar dažādām garšas niansēm. Royal aperitif būs laba aperatīva izvēle pirms vakariņām, Men’s Resort būs dievīgs veselības šotiņš, bet Apple pie būs labs gan kokteilī ar dabīgu ābolu sulu gan kā lēnai baudīšanai, tāpat kā Valley of Honey un Jigan. Bet īstam pārliecības mirklim iesakam Latvados ar ozola garšu uz mēles.

○ 3 garšu degustācija ar īpašajiem našķiem: 13 EUR persona, minimums 2 personas;
○ 6 garšu degustācija ar īpašajiem našķiem: 24 EUR persona, minimums 4 personas;

Lielbornes muižas Upeņu vīns**

Šis ir dabīgs sausais galda vīns ar izteiktu upeņu garšu. Ņemot vērā, ka netiek papildu pievienots cukurs, vīns ir ar zemu (9%) alkohola saturu. Vīnu var baudīt istabas temperatūrā, kā arī karstajos dzērienos.

Citi dzērieni

Paši audzējam cidonijas un karstais cidoniju dzēriens ar kādu piešprici vai bez, kā arī cidoniju limonāde ir mūsu dzērienu piedāvājumā. Protams, izvēlei vīni no vīna kartes, tai skaitā dzirkstošie un Franču šampanietis, kā arī stiprie alkoholiskie dzērieni dažādām gaumēm.

 

** Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.