Atpakaļ

Restorāna nedēļa Lielbornes muižā

06.01.2022

Turpinot iesākto restorāna vakaru tradīciju, ar jauno 2022.gadu to īstenosim aizvien jaudīgāk, un šoreiz strādāsim bez pārtraukuma veselu nedēļu. Gaidīsim jūs no otrdienas, 18.janvāra līdz sestdienai, 22.janvārim un piedāvāsim restorāna ēdienkarti no 12.00 līdz 20.00.
Bet vēlo brokastu ēdienus pasniegsim no plkst 9.00 līdz 13.00. no 18.janvāra līdz pat svētdienas rītam, 23.janvārim.

 Aicinām galdiņus rezervēt savlaicīgi!

Piedāvājam nakšņošanu par speciālu cenu!
Janvāris ir jūsu ģimenes svētku mēnesis un visi vēlaties izbaudīt vakaru pie vīna vai šampanieša glāzes.

► Tikai šajā nedēļā piedāvājam dzīvošanai atlaidi 30 EUR apmērā.
► Atpūta Lielbornes muižā divvietīgā numurā ar brokastīm no 17. līdz 22.janvārim: 60 EUR.

Ja ciemosieties ar vecākiem vai bērniem, piedāvājam arī ģimenes divistabu apartamentus, kā arī trīsvietīgus numurus, protams, ar visām labierīcībām.

Ko jums celsim galdā?
Esam pārliecināti, ka Lielbornes muiža atrodas unikālā vietā! Pateicoties gan dabas parkam Daugavas loki, gan paugurainajam reljefam, kas nav piemērots lielajai lauksaimniecībai – pie mums ir ekoloģiska vide un daudz bioloģisko saimniecību, kas nodrošina pamatu gardai maltītei. Strādājam pēc principa: kas svaigs un gards, tas galdā!

○ Uzkodas
Vai zinājāt, ka tieši Lielbornes muižas ķirbju krēmzupa ieguva starptautiskā konkrusa Local Foods 1.vietu? Ar lepnumu tā noteikti tiks piedāvāta arī jums! Ja negaršo ķirbis (pat ja gards!), protams, ka būs arī neierasta siera uzkoda ar Gaspačo zupu. Vēl mēs taisām arī melnus ravioli!

○ Pamatēdiens
Ko jūs teiktu par paipalu? Neesat to garšojuši – nu ir iespēja! Tās nāk tepat no Augšdaugavas novada saimniecības. Varbūt trusis? Zinam, ka Malta (tā, kas Vidusjūrā) ir to meka, bet laiks arī pie mums to novērtēt! Dodat priekšroku zivīm? Nav problēmu, arī tā būs Latvijā augusi.
Tas viss neder, jo vīra kungs grib cūgkaļas ribiņas? Latvijā augusi cūciņa, ar tieši tik daudz sulīgas gaļiņas, kas lec no ribu kauliņiem, lai darītu laimīgu arī viņu 🙂 Atvainojiet, meita ir veģetāriete. Īpaši par viņu domājām, kad rudenī ievācām visas apkārtnes baravikas un gailenes – ko tik no viņām nevar gardu uztaisīt!

○ Saldais
Mūsu vizītkarte: muižas saldā parāde, debešķīgi profitrolli, kāda musa kūciņa, varbūt siera kūka…
Bērniem garšo saldējums? Piedāvājumā vienmēr gan muižā gatavots, gan lielražotāju našķi.

Rezervācijas pa tālruni: 29284480 ne vēlāk kā stundu pirms plānotās sēšanās pie galda.

Cenas 1 personai:
3 kārtu maltīte 25 EUR;
Pamatēdiens ar uzkodu vai saldo: 21 EUR;
Pamatēdiens ar piedevām: 16 EUR
Brokastis: 15 EUR
Uzkoda ar saldo: 14 EUR;
Uzkoda vai saldais: 8 EUR;

 

Vai mums ir arī kāds interesants dzēriens? Bet protams!

○ Amatalus – kas jauns mūsu muižas dzērienu piedāvājumā!**
Garšīgs un arī estētiski Instagrama bildes vērts!
Piedāvājam nodegustēt trīs veidu Lielbornes muižas Amatalu (craft beer), sākot no Red Ale 4.8% un Pale Ale 5.2% līdz pat ziemīgajam Brown ale 7.5 %.

○ Ābolu Brendijs**
Lielbornes muižas brendijs ar dažādām garšas niansēm būs laba izvēle gan veselības šotiņam (Men’s Resort), gan kokteilī ar dabīgu ābolu sulu (Apple pie). Kā arī ilgākai baudīšanai, piemēram, Valley of Honey vai Jigan. Protams, muižas brendijs var kļūt par suvenīru mājās palicējiem vai atmiņai!

○ Citi dzērieni
Esam ļoti čakli un paši audzējam arī cidonijas! Tāpēc karstais cidoniju dzēriens ar kādu piešprici vai bez, kā arī cidoniju limonāde – arī ir iekļauti mūsu dzērienu piedāvājumā.
Protams, izvēlei vīni no vīna kartes, tai skaitā dzirkstošie un Franču šampanietis, kā arī stiprie alkoholiskie dzērieni dažādām gaumēm.** 😉

► Dzēriens bez maksas

Uzdāvini Lielbornes muižai savā mājā neiederīgu, bet nesasistu Rīgas porcelāna* izstrādājumu un saņem pēc savas izvēles kafiju pie saldā (vai citu karsto dzērienu) bez maksas! Mēs dāvātos traukus, vāzes, statuetītes centīsimies saglabāt un atrādīt Lielbornes muižas viesiem tuvā un tālā nākotnē.

*Rīgas Porcelāna ražotāji: PFF Rīgas porcelāna un fajansa fabrika, RPF Rīgas porcelnāna fabrika, RPR Rīgas porcelāna rūpnīca, Rīgas keramikas fabrika, Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrika, Jessen porcelāna fabrika.

Pastaiga pa parku

Pirms vai pēc maltītes, vai kā citiem patīk, pirms nobaudīt saldo ēdienu, iesakam doties pastaigā pa Lielbornes muižas parku. Protams, iespējas atkarīgas no laikapstākļiem, bet no savas puses garantējam Daugavas loku gaisu, apgaismotas parka takas, dzirnavu dīķa un Bornes upes ūdenskrituma valdzinājumu. Ja ziema lutinās, tad piedāvāsim trasīti nobraucienam ar ragavām un varbūt kādu sniegavīru 🙂 Pieredze rāda, ka bērniem nekas netraucē jautri pavadīt laiku bērnu pilsētiņā, kā arī trošu trasē, bet, kamēr nav tumšs.

Gaidām ciemos!

Ieskaties arī vēl citā izcila piedāvājumā!

** Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.