Atpakaļ

Kāzu svinības

2020. gadā renovētais Lielbornes muižas atpūtas komplekss gaida jūs dabas parkā ‘’Daugavas loki’’, vien 35 km attālumā no Daugavpils centra.

Muižu ieskauj ainavisks parks ar dzirnavu drupām un dīķi, 2 upēm un tiltiņiem. Salīdzinoši nelielā ( 980m2 ) kungu māja apburs jūs ar vēsturisku šarmu, sniedzot ģimenisku mājīgumu. Tai pat laikā plašā privātā parka teritorija ( 12ha ) nodrošinās daudzveidīgas izklaides un aktivitāšu iespējas.

Pēc pieprasījuma   – komplekss slēgtu pasākumu un kāzu rīkošanai!

Telpas kāzu svinībām

Lielbornes muiža ir izcila vieta svinībām lielākiem un mazākiem pasākumiem. Noteikti ieteiksim risinājumu atbilstoši plānotam viesu skaitam, tai skaitā telpas kāzu muzikantiem vai dīdžejam un jautrām dejām līdz rītam!

Izvēlei:

Lielās zāles īres izmaksas:

Svinību galds

Restorāna šefpavārs (2020.gada jauno pavāru konkursa fināliste) parūpēsies par jūsu kāzu galdu, ceļot tajā izsmalcinātus ēdienus, elegantas uzkodas, kā arī greznu kāzu torti. Kāzu ēdienkarte tiks individuāli saskaņota, ņemot vērā viesu skaitu, jūsu vēlmes un finansiālās iespējas. Svētku mielasts noteikti būs vizuāli pievilcīgs un izcili gards! Jūs varat izvēlēties sev vēlamo svinību veidu: servētas vakariņas, bufeti vai furšetu.

Lielbornes muižas restorāns ir iekļauts Latgales un Eiropas kulinārā mantojuma sarakstā.

Jūsu viesu izmitināšana

Muižas viesnīcas piedāvātais komforts un stils liks justies īpaši kā jaunajam pārim, tā kāzu viesiem! Viesnīcā var izmitināt līdz pat 35 viesiem, kā arī  nodrošinām citas nakšņošanas iespējas, tai skaitā kempingu.

Rezervācijai ir pieejami:

Ekskluzīvas atrakcijas un izklaide muižā:

Idejas otrai dienai

Aicinām arī rezervēt un izmantot:

Romantisko saulrieta āra terasi kāzu mielastam, sirsnīgām sarunām un šampanieša baudīšanai
Brīvdabas skatuvi pasākumiem un jautrām dejām

Romantiska terase, privāta ceremonija, radu laimes asaras, dzirkstošs šampanietis, zirgu pajūgs, septiņi tilti, jautras dzīres, rūgts deserts un salda nakts jaunlaulāto apartamentos. Tas viss un vēl vairāk sagaidīs Jūs Lielbornes muižā jūsu īpašajā kāzu dienā! Izvēlieties pavadīt pie mums visu kāzu dienu vai tikai daļu, mēs parūpēsimies, lai tā izdodas! Jūsu sapņus pārvērst svētkos palīdzēs Lielbornes muižas kolektīvs, sadarbībā ar  www.day4expo.lv

Ieinteresēja kāds no piedāvājumiem?
Sazinies ar mums!
Paldies par Jūsu interesi! Mēs ar Jums drīz sazināsimies!