Atpakaļ

Laivu noma ''Daugavas lokos''

19.06.2019

Laivu noma Lielbornes muižā un gleznainie ūdens maršruti 1-2 dienām. Daugava ir skaista jebkurā gadalaikā! Labākais veids, kā izbaudīt Daugavas loku majestātisko skaistumu, ir iznomāt laivu un doties pārgājienā!

Īpaši skaists ir Daugavas loku posms maršrutā no Krāslavas līdz Lielbornes muižai. Nesteidzīgs, bet noteikti aizraujošs gan lieliem, gan maziem laivotājiem brauciens pa Daugavu aizņems 4-5 stundas. Pa ceļam jūs varat sarīkot gardu pikniku un izpētīt upes krastus, makšķerēt, vērot dabu un putnus un, protams,  atvēsinaties upē.

Tiem, kas uz upes labprāt pavadītu pāris dienas, piedāvājam  nakšņošanu Lielbornes muižā. Jums būs iespēja ieturēt gardu maltīti, apskatīt parku, izstaigāt dabas takas, kā arī izmeēģināt arī citas piedāvātās atpūtas kompleksa aktivitātes.  Nākamajā rītā pēc sātīgām brokastīm, jūs atkal esat gatavi doties lejup pa upi, lai izbaudītu Daugavas krāšņumu!

Laivu noma nobraucienam pa Daugavas lokiem ar kajaku (2-3 personas):

No-uz Km Dienas EUR
Krāslava- Lielborne 15 1 50
Lielborne- Elerne 25 1 50
Krāslava – Elerne 40 2 75

Cenā iekļauta 1 laivas noma,  cilvēku, laivas un aprīkojuma transports no/uz Lielbornes muižu. Ieteicamā izbraukšana plkst. 10.30.
Piedāvājam arī gardu piknika grozu līdzņemšanai, jo ceļojums pa upi vienmēr rosina apetīti. Jautājiet!