Kempings

Lielbornes muižas apbūve, kā arī kempings atrodas dabas parkā ”Daugavas loki”. Šobrīd klientiem piedāvājam telšu un kemperu vietas muižas kungu mājas pakājē un Daugavas krastā. Vieni vēlas būt tuvāk pašai muižai, dzirnavu dīķim, bērnu laukumiem un trošu trasei. Citiem saistošāks ir skats uz ūdens plūdumu un upes vasarīgās vēja brāzmas. Pie mums var realizēt arī mazās viltības, pieaugušiem vai ģimenēm ar zīdainīšiem izvēloties nakšņošanu viesnīcā, bet pusaudžiem un nakts baudītājiem,- kempingā, tādējādi arī ieekonomējot līdzekļus, bet ne atpūtu!

Labierīcību māja.

Teritorijā atrodas labiekārtota labierīcību māja, kurā ir WC, dušas, neliela virtuve, dzeramais ūdens. Pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Ūdensceļš, veloceļš un „Ezertaka”

Kempings ir pa ceļam gan laivojot pa Daugavas lokiem no Indricas, Krāslavas, Skerškāniem, gan izbraucot velomaršrutu nr 35 Daugavas loki, kā arī dodoties garajā pārgājienā pa Ezertaku. Kājāmgājējiem piedāvājam ar telšu nomu, esam „Gājējam draudzīgi”.

Garda rīta kafija un brokastis

Pie mums ir iespēja „noķert divus zaķus”. Nakšņot teltī un izbaudīt visu romantikas spektru, bet no rīta muižas bārā iegādāties gardu brokastu kafiju, vai pat pasūtīt muižnieku brokastis un tās nobaudīt uz terases. Muižnieku brokastis kopā ar kafijas tasi tās izmaksās 15 EUR no personas.  Jāpiebilst, ka arī muižas restorāna vakariņu piedāvājums un bāra labumi ir pieejami visiem mūsu viesiem.

Uz tikšanos Daugavas lokos!

Cena par nakti EUR Cena par nakti EUR
1 persona kempingā 5 Suns 2
Bērns (5 – 15.g.v.) 2 Telts vieta 3
Karavāna 6
Elektrība (karavānai) 5

 

Piknika vietas  (12:00 – 20:00) EUR Stāvvieta EUR
Bērniem (4-12) 2 Automašīna 3
Pieaugušajiem 2 Autobuss 10
Mikroautobuss 8

Iebraukšana zaļajā zonā, lauksaimniecības vai meža teritorijā, īpašuma šķēršošana vai iebraukšana apmeklētājiem neparedzētās zonās: cena 30 EUR par transporta līdzekli;

Piebraukšana pie Daugavas ar automašīnu, to iepriekš saskaņojot (T. 28328836. 62103030) :
lai makšķerētu, tai skaitā nolaistu laivu: 10 EUR;
laivu nolaišana un paņemšana ŪDENSTŪRISTIEM tiek saskaņota individuāli. Cena no 5 EUR automašīna ar laivu piekabi. Klientiem bez maksas.