Atpakaļ

Sāc jauno gadu muižnieces brunčos!

18.12.2023

“Kā būtu, ja es būtu…” Piemēram, īsta latvju saimniece muižā? Iejusties muižnieces lomā?

Mani sauc Nora Poiša un es uzaicinu jūs pie sevis ciemos, lai kopīgi pavadītu 3 dienas Lielbornes muižā.

Aizvadot laiku tērzējot pie vakariņu galda, gatavojot muižas virtuvē, izzinot vēsturi, izklaidējoties un veidojot ainavu. Mēs gan iesim ārā, gan darbosimies telpās. Kādam tā būs iespēja ieskatīties mūsdienu muižnieku dzīve, citam apjaust izaicinājumu apjomu, lai spētu pieņemt savējos. Kādam – jauna ēdiena recepte,  turpretīm citam pavisam citādāk iesākts gads.

Muižnieces dzīve ir kā skaisti izšūts tēls, kurā apvienojas tradīcija, dabas skaistums un ikdienas darbi, radot īpašu un unikālu pieredzi. Es, kā īsta latvju saimniece, vēlos dalīties ar jums dažās niansēs par savu dzīvi Lielbornes muižā. Tā ir kā daiļradība, kurā katrs elements ir svarīgs un piedāvā savu, īpašu skaistumu. Es aicinu jūs ielūkoties šajā pasaulē, kur tradīcija un mūsdienu dzīvesstils saskanēs kā skaista melodija, radot īpašu un neaizmirstamu pieredzi.

Sava muižiņa, sava puķu pļava, savas, ik rītu dētas, svaigas vistu oliņas, brokastu kafija uz muižas balkona, vakariņas pie skaisti klāta galda… Izklausās kā idille, vai nē?

Brauc ielūkoties un pavadīt trīs dienas kopā ar īsto latvju saimnieci, un esmu droša, ka šīs dienas paliks jums atmiņā uz ilgu laiku.

Cerot uz mūsu drīzu tikšanos jaunajā 2024. gadā, lai kopā radītu un dalītos šajā īpašajā pieredzē!

Programmas datumi:

2.01-5.01.2024

5.03-8.03.2024

30.04-3.05.2024

Programmas aprakstu un cenas skatīt šeit.