Atpakaļ

Pastaiga pa dabas taku

Ieplānojiet savas brīvdienas ar bērniem, draugiem un ģimeni Latgalē! Pavadiet emocijām pilnu dienu, baudot atpūtu dabā Lielbornes muižā!
Aicinām ceļojumā pa muižas parka dabas taku! Ņemiet līdzi glāzi atspirdzinoša dzēriena un dodieties izpētīt jaunus maršrutus! Līkumota 2 km gara dabas taka aizvedīs  jūs uz skaistām vietām un atklās rūpīgi atjaunotā parka vietējās dabas šarmu. Jūsu ceļā būs  straujas nogāzes, gravas, Bornes upe un vecais dīķis, romantiskas dzirnavas drupas un pat noslēpumaina trīsgalvaina egle.

Taka ir pasakaini skaista jebkurā gadalaikā! Vairāk nekā 500 m  takas ir apgaismoti,  lai dotu jums iespēju vērot dabu ne tikai vasarā, bet arī zelta rudens krēslā vai ziemas vakarā, baudot balto sniegpārslu mirdzumu. Mums ir ļoti svarīgi, lai pastaiga pa parku  sniegtu jums vēl lielāku estētisko baudījumu, tāpēc mēs rūpīgi strādājam pie dažādu augu un ziedu kolekciju izveides. Brauciet ciemos, dodieties pastaigā, fotografējiet elegantos īrisus, krāsainos rododendrus vai smaržīgās lilijas. Noteikti iemūžiniet  sevi uz mūsu parka krāsainā fona. Būsim patiesi priecīgi, ja ievietosiet savas fotogrāfijas arī sociālajos tīklos 🙂

Parka apmeklējums muižas iemītniekiem-bezmaksas. Iebraucējiem- 1 euro.

Pēc kārtīgas pastaigas, jūs varat ienākt muižas ēkā pēc kādas gardas uzkodas vai turpināt atpūtu ar jautru pikniku brīvā dabā.

Mēs gaidām Jūs!

Ieinteresēja kāds no piedāvājumiem?
Sazinies ar mums!
Paldies par Jūsu interesi! Mēs ar Jums drīz sazināsimies!