Atpakaļ

Laivu noma

Laivu pārgājiens viennozīmīgi ir labākais veids, kā iepazīt Daugavas lokus un Daugavas upes majestātisko skaistumu. Lielbornes muižas atrodas dabas parkā Daugavas loki, Daugavas kreisajā krastā, tātad Sēlijā. No ēkas paveras skats uz Daugavu, pār upi vakaros, jo sarkanas  saulrietā deg Latgales pusē augošās priedes. Esam vārti uz Latgali 🙂

Maršruti.

Viena no mūsu klientu populārākajām aktivitātēm vasaras sezonā ir laivošana. Pirmajai reizei pietiks ar vienas dienas maršrutu Krāslava – Lielbornes muiža. Divu dienu pasākumam iesakam izvēlēties nakšņošanu muižas viesnīcā vai kempingā un nākamā rītā doties tālāk. Maršrutu var noslēgt kā Ververu kraujā, tā Elertnē vai Slutišķos.  Ašākiem un pieredzējušākiem airētājiem, iespējams sākt laivu pārgājienu virs Krāslavas, piemēram Indricas.

Laivas.

Piedāvājam jums ērtus un labi vadāmus tūrisma kajakus. Jūsu ērtības bija galvenais faktors laivu izvēlē. Kajaki aprīkoti ar diviem krēsliem ar atzveltnēm, kuros ir ērti sēdēt, atspiest muguru. Laivas ir plašas, tajā ir nodalījums mantu glabāšanai. Laivai pa vidu ir neliels krēsliņš atzveltni, tas domāts mazam bērnam (mēs ieteiktu līdz 8-9 gadiem, bet atkarīgs no bērna, lieliem bērniem tas nav piemērots, jo tad nebūs ērti arī pieaugušajiem) vai sunim. Jā, muiža ir suņiem draudzīga, tie dzīvo gan pie mums viesnīcā, bauda parku, kā arī laivo! Cenas ir par laivu, attiecīgi 2 pieaugušie +1 mazs bērns.

Viss vienkārši!

Jūs atbraucat uz Lielbornes muižu, kas ir 16 km no Krāslavas vai 35 km no Daugavpils (iespējams arī transports no pilsētām, to stacijām). Mēs jūs kopā ar laivām un to aprīkojumu (vestes, ūdensdroši mantu maisi, jā, protams, arī airi), vedam uz izvēlēto maršruta sākumu. Pirms laivošanas veicam instruktāžu un droši ielaižam upē. Jūs baudat dabu, peldaties, vērojat putnus, makškerējat un mierpilni slīdat uz leju pa straumi.

Izbraukšana.

Laivu braucieni iespējami katru dienu, ar izbraukšanu no Lielbornes muižas plkst. 10.30.

Ērti no Daugavpils.

Ja braucat no Daugavpils ar autobusu, tas Lielbornē pienāk 8.20,- jums būs iespēja izbaudīt „Muižnieku brokastis” un izstaigāt muižas parku, bērniem izpētīt trošu trasi un bērnu laukumu, pāris stundas paies nemanot! Autobuss atpakaļ uz Daugavpili plkst. 18.00.

Piknika grozs.

Piedāvājam līdzņemšanai sagatavot piknika grozu, kurā ietilpst pašgatavotas gaļas un dārzeņu uzkodas (ceptas gaļas strēmelītes, cepti kabači, mazsālīti gurķi utml.), saldā maizīte (plātsmaize, bulciņas utml.), ūdens. Veģetāriešiem pašgatavots siers. Cena: 30 EUR 2 personām, 50 EUR 4 personām.

 

Maršruti un izmaksas

Laivu noma nobraucienam pa Daugavas lokiem ar kajaku (2-3 personas):

No-uz Km Dienas EUR
Krāslava- Lielborne 15 1 50
Lielborne- Elerne 25 1 50
Krāslava – Elerne 40 2 75

Cenā iekļauta 1 laivas noma,  cilvēku, laivas un aprīkojuma transports no/uz Lielbornes muižu. Korporatīviem pasākumiem cenas pēc vienošanās.

Ieinteresēja kāds no piedāvājumiem?
Sazinies ar mums!
Paldies par Jūsu interesi! Mēs ar Jums drīz sazināsimies!