Atpakaļ

Dodies ekskursijā

Aicinām Jūs, jūsu ģimeni, draugus un arī jūsu darba kolektīvu gleznainā ekskursijā pa Lielbornes muižas atpūtas kompleksu un tā romantisko parka taku. Labprāt organizēsim ekskursijas gan nelielām, gan lielākām tūristu grupām. Jāmin, ka Lielbornes muižas atpūtas komplekss 2019. gada oktobrī saņēma balvu nominācijā “Draudzīgākais pagalms ģimenēm un bērniem”, tāpēc to būs interesanti apmeklēt gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Ekskursijas ilgums ir 45-60 minūtes. Pēc ekskursijas jūs varat kungu mājā lēnām izbaudīt karstu kafiju vai smaržīgu tēju. Pēc pieredzes zinām, ka vēlēsieties šeit uzkavēties ilgāk, lai baudītu mieru un ieelpotu Daugavas loku dabas parka reibinoši svaigo gaisu.

Iesakām!

Lai pilnībā izbaudītu patīkamo atpūtu, piedāvājam pasūtīt silto ēdienu, servētas uzkodas vai mūsu populārās aromātiskās eko tējas un saldumus. Iestiprinājušies un atpūtušies, varēsiet turpināt savu brīnišķīgo ceļojumu.

Ekskursijas cena: 3 EUR no cilvēka, minimums 60 EUR. Ekskursija grupām notiek muižas saimniecies Noras Poišas vadībā. 

Papildus ekskursijai iespējamas pieteikt arī degustācijas.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ekskursija bez maksas. Pēc pieprasījuma ir pieejamas ekskursijas ar gidu 30 un vairāk cilvēku grupām. Gaidām jūsu pieteikumus un tiekamies Lielbornes muižā!

Ieinteresēja kāds no piedāvājumiem?
Sazinies ar mums!
Paldies par Jūsu interesi! Mēs ar Jums drīz sazināsimies!