Atpakaļ

3 dienas Daugavas lokos

Neaizmirstamas brīvdienas Daugavas lokos „2 novadi, 2 pilsētas, 2 upes un Lielbornes muiža”

Piedāvājam unikālu trīs dienu „viss iekļauts” ceļojumu, kas jums ļaus iepazīt divus Latvijas novadus – Sēliju un Latgali, apskatīt divas pilsētas –  Krāslavu un Daugavpili, izbaudīt divas upes – Daugavu un Borni. Ļaujieties atpūtai ar vēsturi apvītājā dabas oāzē Lielbornes muižā, kur padomāts par jūsu komfortu, brīvā laika pavadīšanas iespējām, jautrām aktivitātēm un gardām maltītēm. Ideāli piemērots gan ģimenēm ar bērniem, gan  draugu kompānijām un tūristu grupām.

Bāzes vieta –  Lielbornes muiža. Tās ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka Daugavas loki teritorijā. Viesi šeit var baudīt dabu, pastaigājoties pa Lielbornes seno muižas parku, vai pa pastaigu takām, kas ved gan gar straujo Bornes upi, gan pa tās stāvajām nogāzēm, paverot romantisku skatu uz Daugavas lokiem, dzirnavu drupām un ūdenskritumu, un arī atjaunoto dzirnavu dīķi. Romantiskā Krāslava ir 16 km attālumā, bet rosīgā Daugavpils vien 35 km. Lielbornes muiža ir lieliska vieta atpūtai ģimenēm ar bērniem vai draugu lokā, jubileju un kāzu svinībām, kā arī semināru un nelielu konferenču organizēšanai.

Brīvdienu programma Daugavas lokos

Pirmā diena. Jūsu piedzīvojums var sākties piektdienas vai jebkuras citas dienas pēcpusdienā, dodoties ar ātrvilcienu uz Daugavpili, kas ir otra lielākā Latvijas pilsēta. Mēs jūs sagaidīsim un nodrošināsim nokļūšanu  Lielbornes muižā, kur aicināsim pie vakariņu galda. Dienas noslēgumā jums būs iespēja piedalīties muižas kulinārā mantojuma  – vafeļu gatavošanā, un, protams, pašiem tās arī nobaudīt!

Otrā diena. Lieliskas, sātīgas brokastis un aromātiska kafija, un jūs esat gatavi doties uz Krāslavu. „Piļsātā pi upis”, jūs gaida ekskursija pa grāfu Plāteru pils kompleksu. Tālāk sekos ainavisks laivu brauciens pa Daugavas lokiem no Krāslavas līdz Lielbornes muižai. Jūsu ceļojums pa upi aizņems aptuveni 4 stundas.

Nākama maltīte ir pikniks! Laivotājiem ir iespēja pusdienas ieturēt pārgājiena laikā, tās saņemot pirms izbraukšanas. Pēcpusdienā ir brīvais laiks muižas apkārtnes baudīšanai vai jebkuru papildu izklaižu īstenošanai. Pirms vakariņām viesi tiek aicināti uz gardu aktivitāti pie restaurētās muižas maizes krāsns, lai kopā pagatavot kādu saldu, sāļu vai tradicionālu miltu izstrādājumu, kas kalpos kā kārdinoša uzkoda. Jā, pat Livonijas laikā Latvijā ir gatavots kas līdzīgs picām, tās ir gardas joprojām! Vakariņas tiks pasniegtas muižas restorānā.

Laivu braucienu iespējams apmainīt pret:

Pirmā iespēja.  Divu skatu torņu apmeklējumu: Priedaines un Lazdukalna, kam seko pārgājiens pa Bornes upes gultni no tās ietekas Daugavā līdz Lielbornes muižas dzirnavu dīķa ūdenskritumam. ! Nepieciešami Crocs stila apavi. Maiņu var veikt tikai visa rezervētā grupa.

Otrā iespēja. Krāslavas peldbaseina (25m) un SPA zonu apmeklējums. SPA zonā ir sauna, turku pirts, burbuļvanna, ledus istaba, kā arī mazais bērnu baseins ar slidkalniņu.

Iespēja ziemā. Brauciens ar kvadracikla kamanām un darbošanās keramikas darbnīcā.

Trešā diena. Protams, rīts būs nesteidzīgs, ar iespēju doties veldzējošā peldē Daugavā, maksķerēt, fotografēt vai vienkārši ļauties laiskai rīta atpūtai. Brokastu laiks tiek saskaņots. Plkst. 11.30 izbraucam uz Daugavpili, lai kopā ar gidu apskatīt pilsētu. Pēc pilsētas ekskursijas  – laiks kompleksām pusdienām. Turpinām iepazīt pilsētu  un dodamies uz Daugavils cietoksni. Interesentiem ir iespēja apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru (www.rothkocenter.com) un apskatīt mākslas darbus. Pēc tam, mēs jūs aizvedīsim uz pilsētas centru, kur jus plkst 16.00 varat doties ar vilcienu uz Rīgu. Jā vēlaties un iepriekš saskaņojat, saņemsiet biļeti uz vēlāku transportu un varēsiet ilgāk paši izbaudīt  pilsētu.

Papildu brīvā laika pavadīšanas iespējas  (ieskaitot arī bezmaksas):

makšķerēšana, izjādes ar zirgiem (tai skaitā iesācējiem, ārstnieciskā terapija un relaksācija zirga mugurā), riteņbraukšana, pastaigas, peldēšana, lasīšana, sauļošanās, badmintons, šķēršļu trase, tauriņu vērošana, laivošana, baznīcas apmeklējums,  muižas parka apzaļumošana – krūma vai koka stādīšana nākamajām paaudzēm. Papildu aktivitātes  iesakām rezervēt savlaicīgi, jautājiet!

3 dienu programmas cena:

Cenā iekļauts:  transports no Rīgas uz Daugavpili un atpakaļ, transfēri, ekskursijas un aktivitātes, 2 brokastis, 2 pusdienas un 2 vakariņas, dzīvošana Lielbornes muižā divvietīgā istabā. Papildu maksa: dzīvošana vienvietīgā istabā, ieeja Marka Rotko centrā, dzērieni pie vakariņām.

Jūsu ieguvums: bezrūpīga atpūta neformālā un draudzīgā atmosfērā, jauni iespaidi un atklājumi par Latviju un, protams, daudz fotogrāfiju.

Tiekamies Lielbornes muižā!

Ieinteresēja kāds no piedāvājumiem?
Sazinies ar mums!
Paldies par Jūsu interesi! Mēs ar Jums drīz sazināsimies!